Online: 0 użytkownik(ów), 82 gość(ie)
  Nie jesteś zalogowany     UŻYTKOWNICY     PROFIL     OPD     PRYWATNE WIADOMOŚCI     LOGUJ    
Newsy
Nagłówki
Archiwum
Grupa Steam
Shoutbox Wywiady
Tutoriale
Forum / regulamin
Szukaj
Linki
Serwery Mapy
Programy
Zasoby
VERC Collective

source SDK

Strona dla początkujących mapperów zawierająca kurs i porady dotyczące tworzenia map do Counter Strike'a

grinder74.com - Polska Baza Map i Modów SP dla HL1 & HL2

AHA - Andrzej Hrycyk - Polskie mapy do Counter Strike

D.I.P.R.I.P.

 Wejdz na strone The BORG Collective

MAPOSFERA.ORG

NATURAL-SELECTION.PL

CSNation.pl

kzpl.kampno.pl

Bannerek serwisu beta

 rss Rozwiń wszystkie tematy / Zobacz nagłówki / Archiwum
Modyfikacje przetestowane
2009-05-09 23:43 przez triget - Komentarze : (2)
 
Od momentu wejścia na scenę Counter-Strike Source pojawiło się wiele głosów krytyki oraz zażaleń. W większości przypadków dotyczą one wykonania samej gry, czyli szeregu błędów, które odstraszają wielu graczy i drastycznie zmniejszają grywalność. W odpowiedzi na powyższe fakty stworzono modyfikację nazwaną CSPROMOD. Początkowe wersje jednak nie przedstawiają dużych zmian. Sytuacja ma się zmienić dopiero z wyjściem wersji 1.04, którego nie mogę się doczekać. Przerwę między oczekiwaniem na wydanie uaktualnienia, a jego zainstalowaniem chciałem wypełnić kilkoma informacjami przedstawiającymi alternatywę dla wszystkich posiadaczy oraz Half-Life 2.

Z gąszczu wielu modyfikacji wybrałem te, które mnie osobiście zainteresowały, jako fana serii HL. Pragnę zauważyć, że większość z nich jest bardzo dobrze (może nawet lepiej niż niektóre gry stworzone przez Valve) wykonana, jednak nie ma takiej siły przebicia i rozgłosu medialnego jak wyżej wspomniany CSPROMOD, co często jest dość przykre zważywszy na wkład w pracę grafików, programistów i maperów, dla których jestem pełen podziwu. Postaram się przedstawić te znane tylko wąskiemu gronu odbiorców Z uwagi na fakt, że jest to serwis, którego główną tematyką jest Counter-Strike artykuł ten kieruję głównie do osób, które chciałyby się podzielić swoimi przemyśleniami na temat serii HL.

 • .
 • Na samym początku zacznę od Eternal Silence, który przetestowałem dość dawno. ES to właściwie multiplayer, w którym możemy za równo prowadzić walkę w kosmosie, jak i toczyć walkę w typowo FPS’owy sposób w stacjach kosmicznych. Do wyboru mamy dwie strony konfliktu –UTF oraz NGM. Polecam to osobą, które szczególnie upodobały sobie Team Deadmatch. Pojedynki w kosmosie przysparzają bardzo dużo wrażeń, a jeśli chciałeś lub miałeś okazję zagrać w X-wing ta pozycja jest dla Ciebie zważywszy na fakt, że jest darmowa.
 • .
 • Drugim w kolejce będzie Synergy Mod. Jest dość znany, ale nie mogłem sobie odmówić przyjemności go przedstawienia. Dzięki niemu mamy możliwość przejścia Half-Life 2 w trybie cooperative. Wiele osób nie ukończyło HL2, gdyż stawał się on zbyt monotonny po dłuższym czasie. Tutaj mamy możliwość grania z znajomymi i wzajemnej współpracy mającej na celu ukończenie kolejnych poziomów. Co ciekawe dodano także parę map, których nie da się ukończyć grając w pojedynkę! Aktualnie pobrać go możecie na steam. Od razu zaznaczam, że wymaga dość dobrego sprzętu PC do komfortowej rozgrywki.
 • .
 • Kolejny, który wymienię na mojej liście to Half life 2: Wars. Muszę przyznać, że bardzo mnie zaskoczył. Osoby, którym znudził się ciągły widok z perspektywy pierwszej osoby i zawieszonej broni "w powietrzu" mogą zrelaksować się grając w HL2 będący RTS’em! Jest to strategia czasu rzeczywistego posiadająca tryb multiplayer. Z każdą aktualizacją dodawane są nowe jednostki, budynki i lokację. Można ja porównać do Sudden Strike.
 • .
 • Czas na Pirates, Vikings & Knight. Dzięki niemu wcielamy się w średniowiecznego rycerza, który posiada miecz, tarczę oraz broń prochową, co zaskakuje bardzo pozytywnie już przy pierwszym uruchomieniu w celu zobaczenia, czym jest właściwie to "cudo". Gra posiada dość rozbudowane, ale nieskomplikowane klasy postaci, z których każda posiada jakieś specjalne właściwości. Możemy stanąć po trzech różnych stronach konfliktu. Osobiście najbardziej odpowiadał mi miecz i tarcza, gdyż jest on bardzo ciekawie wykonany. Lewym przyciskiem myszki kontrolujemy szybkość i moc uderzenia. W sieci znajdziemy sporo serwerów do gry. Grając na paru udało mi się spotkać polaków.
 • .
 • Kolejną ciekawostkę stanowi Half-Life 2 Empires, który znakomicie łączy elementy FPS ze strategią czasu rzeczywistego. Do dyspozycji oddano wiele pojazdów, którymi posługują się żołnierze. Nad nimi czuwa dowódca wydający rozkazy. Z ciekawostek dodam, że w grze mamy możliwość zwiększania swojej rangi, co umożliwia nam dostęp do lepszego uzbrojenia.
 • .
 • Insects Infestation jest podobny do bardzo popularnego w Polsce Natural Selection. W tym modzie możemy prowadzić walkę, jako uzbrojony bezkręgowiec. Modyfikacja przeznaczona dla trybu multiplayer, w którym musimy mocno współpracować z innymi członkami teamu. Zadaniem każdego z zespołu jest unieszkodliwienie królowej drugiego teamu. Każdy z gatunków posiada unikalne bronie i przedmioty oraz właściwości. Mamy do dyspozycji m.in. termity i mrówki. Zabawa wymaga wielu umiejętności od gracza.
Pewnie zastanawiacie się, dlaczego to wszystko opisałem? Chciałem urozmaicić codzienny świat oraz przedstawić innym kawałek świata, który mnie zaciekawił parę lat temu. Na samym końcu chcę zaznaczyć, że są to jedynie moje przemyślenia i wnioski, do których doszedłem.
 

Ostatnie aktualizacje :
> Mapy by KSS_Fabregas21* (2011-04-25)
> sj_wisla_krakow (2011-02-10)
> Decale na func_pushable. (2011-02-10)
> [Decals] czyli Naklejki (2011-01-28)
> Kołysanie się ekranu na boki podczas chodzenia. (2011-01-09)
 
Ostatnio na forum :
03 Sie, 18:55 Aktualności i ogłoszenia > порно игры 18 и... (1)
03 Sie, 18:40 Aktualności i ogłoszenia > ролевые игры Đ... (1)
03 Sie, 18:26 Aktualności i ogłoszenia > игра порно шаŃ... (1)
03 Sie, 18:11 Aktualności i ogłoszenia > порно игры пОĐ... (1)
03 Sie, 17:56 Aktualności i ogłoszenia > порно игры трĐ... (1)
03 Sie, 17:41 Aktualności i ogłoszenia > порно игры прĐ... (1)
03 Sie, 17:27 Aktualności i ogłoszenia > порно видоО ĐťĐ... (1)
03 Sie, 17:12 Aktualności i ogłoszenia > бесплатная бр... (1)
03 Sie, 16:57 Aktualności i ogłoszenia > порно игра teen ... (1)
03 Sie, 15:40 Aktualności i ogłoszenia > скачать порно... (1)
rss
 
Ostatnie komentarze :
05 Sty, 13:08, Wolfer
Kompilacja mapy - opis ... (2)
23 Wrz, 22:24, Lizard
Kołysanie się ekranu na... (4)
29 Sie, 08:15, wendigos
Jak zrobić drzwi na kod? (7)
02 Cze, 07:21, supra36
#264 (4)
27 Maj, 11:50, torrent
Kolorowanie HUD`a (2)
 
Ankieta :
Co sądzisz o hlmaps.noskill.pl?
 
Jest The Best!"
Oczywiścię uwielbiam tę stronę!
Oglądam ją codziennie
Mnie się podoba!
Lubię to!
A firana mnię to !?
 
Wyniki / Archiwum

Powered by LDU 604 Czas generowania strony: 0.013 sek
SQL : 0.005 sek - zapytań: 35 - średnio: 0.00013 sek
Top