Online: 1 użytkownik(ów), 79 gość(ie)
  Nie jesteś zalogowany     UŻYTKOWNICY     PROFIL     OPD     PRYWATNE WIADOMOŚCI     LOGUJ    
Newsy
Nagłówki
Archiwum
Grupa Steam
Shoutbox Wywiady
Tutoriale
Forum / regulamin
Szukaj
Linki
Serwery Mapy
Programy
Zasoby
VERC Collective

source SDK

Strona dla początkujących mapperów zawierająca kurs i porady dotyczące tworzenia map do Counter Strike'a

grinder74.com - Polska Baza Map i Modów SP dla HL1 & HL2

AHA - Andrzej Hrycyk - Polskie mapy do Counter Strike

D.I.P.R.I.P.

 Wejdz na strone The BORG Collective

MAPOSFERA.ORG

NATURAL-SELECTION.PL

CSNation.pl

kzpl.kampno.pl

Bannerek serwisu beta

Archiwum Archiwum / Główna
Praca dla mapperów
2004-10-08 23:00 by
mieTK - Comments : (21) #95
 
Wielu z was marzyło pewnie o profesjonalnej karierze w zawodzie leveldesignera. Bez ściemy – ludzie zarabiający na życie siedząc bezkarnie do 2 AM przy komputerze, korzystając za darmo z szybkiego Internetu i programów graficznych wartych dziesiątki tysięcy złotych istnieją naprawdę . Oczywiście muszą najpierw wykazać się jakoś w dziedzinie modelowania i orientować się w najnowszych technologiach... Zakładając, że wasze portfolio pęka w szwach od cudownych prac, postanowiłem podzielić się z wami tymi informacjami:

1. Serwis Mapcore, skupiający najzdolniejszych mapperów z HL i nie tylko, opublikował właśnie listę firm, które aktualnie poszukują leveldesignera. Jeżeli jesteście zainteresowani, i oczywiście posiadacie odpowiednie kwalifikacje, kliknijcie w jeden z linków znajdujących się tutaj. Zachęcam też do wstąpienia na kanał #mapcore, gdzie spotkać można m.in. Narby'ego, Marcosa, X-Tendera, czy Lestata.

2. Warszawska firma TopCreative, zajmująca się szeroko pojętym designem, od stron WWW poprzez wizualizacje 3d, aż po gry komputerowe, poszukuje zdolnego grafika do pomocy przy tworzeniu gry z gatunku 3D RPG. Warunki są proste – znajomość (dobra) programu 3DS Max, kreatywność itd. Chętni mogą ubiegać się o stanowisko wysyłając podanie wraz z przykładami prac na adres jobp@topcreative.com. Więcej informacji tu. Nie zapomnijcie podzielić się z Mieciem wynagrodzeniem

 
Powered by LDU 604 Czas generowania strony: 0.008 sek
SQL : 0.003 sek - zapytań: 18 - średnio: 0.00015 sek
Top