Online: 1 użytkownik(ów), 75 gość(ie)
  Nie jesteś zalogowany     UŻYTKOWNICY     PROFIL     OPD     PRYWATNE WIADOMOŚCI     LOGUJ    
Newsy
Nagłówki
Archiwum
Grupa Steam
Shoutbox Wywiady
Tutoriale
Forum / regulamin
Szukaj
Linki
Serwery Mapy
Programy
Zasoby
VERC Collective

source SDK

Strona dla początkujących mapperów zawierająca kurs i porady dotyczące tworzenia map do Counter Strike'a

grinder74.com - Polska Baza Map i Modów SP dla HL1 & HL2

AHA - Andrzej Hrycyk - Polskie mapy do Counter Strike

D.I.P.R.I.P.

 Wejdz na strone The BORG Collective

MAPOSFERA.ORG

NATURAL-SELECTION.PL

CSNation.pl

kzpl.kampno.pl

Bannerek serwisu beta

Archiwum Archiwum / Główna
Mobiltune wypuszcza modele.
2004-09-11 14:41 by
mieTK - Comments : (10) #85
 
Ci, którzy w mapowym fachu nie są jeszcze aż tak zaawansowani, z pewnością potwierdzą tezę, że "modeli nigdy za wiele". Te wykonane w zewnętrznych programach cacuszka potrafią wnieść w mapę wiele dobrego. Po pierwsze - nie generują wpoly co pozwala na oszczędzenie r_speedów. Po drugie - mogą być o wiele bardziej szczegółowe niż zwyczajne brushe. Po trzecie wreszcie - nadają mapie bardziej 'profesjonalny' charakter .
Do grona dwóch najbardziej znanych twórców modeli [ginsengavenger oraz TheDoenerKing] dołączył niedawno niejaki Mobiltune, aktywny działacz scenowy na forach countermap. Wypuścił on około trzydziestu wysokiej klasy modeli, pochodzących z różnych mapowych projektów.Duże wrażenie robią zwłaszcza modele łodzi i samochodów, na pewno przydadzą się na niejednej mapie. Możecie je ściągnąć ze strony Moby'ego, w dziale Download. Pamiętajcie linknąć do niej w podziękowaniach, jeżeli użyjecie ich w którymś ze swoich dzieł.

PS. Przypominam, że konkursy teksturowania na forach Countermap nadal trwają. W tej chwili DaddyCool i spółka pracują nad wadem urbanistyczno-industrialnym.
PS2. Serwis clan00.de uruchomił specjalne forum, na którym zaprezentowana jest cała 35 dopuszczonych do oceniania map (w tym es_52orkan i tajemnicza mapa Garfielda), plus trzy poza konkursem. Dodatkowo odpalono serwer na którym grane są wszystkie mapy, ip w przyklejonym topicu. O wynikach konkursu nie omieszkamy was poinformować, kiedy tylko się pojawią.
 
Powered by LDU 604 Czas generowania strony: 0.005 sek
SQL : 0.002 sek - zapytań: 18 - średnio: 0.0001 sek
Top