Online: 1 użytkownik(ów), 71 gość(ie)
  Nie jesteś zalogowany     UŻYTKOWNICY     PROFIL     OPD     PRYWATNE WIADOMOŚCI     LOGUJ    
Newsy
Nagłówki
Archiwum
Grupa Steam
Shoutbox Wywiady
Tutoriale
Forum / regulamin
Szukaj
Linki
Serwery Mapy
Programy
Zasoby
VERC Collective

source SDK

Strona dla początkujących mapperów zawierająca kurs i porady dotyczące tworzenia map do Counter Strike'a

grinder74.com - Polska Baza Map i Modów SP dla HL1 & HL2

AHA - Andrzej Hrycyk - Polskie mapy do Counter Strike

D.I.P.R.I.P.

 Wejdz na strone The BORG Collective

MAPOSFERA.ORG

NATURAL-SELECTION.PL

CSNation.pl

kzpl.kampno.pl

Bannerek serwisu beta

Archiwum Archiwum / Główna
Konkuuuurs!!
2004-08-27 12:01 by
mieTK - Comments : (30) #81
 
Ileż to czasu upłynęło od ostatniego konkursu z prawdziwego zdarzenia? Chyba tylko Bikini Hangout, który odbył się już prawie rok temu, zdołał zgromadzić śmietankę światowych mapperów. W konkursie ZTK liczyło się tylko dwóch ludzi - Preicolos0 i Orkan - i nie wzbudził on szerszego zainteresowania. Cos dużego wisi w powietrzu od dłuższego czasu.
I oto jest: kolejna edycja konkursu 52hours! Przypomnę, że rok temu serwis counter-strike.de wpadł na oryginalny pomysł zrobienia "speedmapping contest" - uczestnicy mają na oddanie mapy tylko 52 godziny (czyli jeden weekend roboty). Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów - przysłano ponad 100 map, lepszych i gorszych. Uczestniczyła w nim elita mapperów z Niemiec - TheDoenerKing, X-Tender i Warbeast (który zresztą wygrał swoją mapą de_52_leon). Polska również wysłała swoją reprezentację, mapy Brite'a (de_52basque) i Spinozy (de_52_loser), naszych kolegów z boarda CWC. Obaj jednak nie dostali się do zwycięskiej dziesiątki.
Teraz jest okazja, żeby, idąc z duchem sportowej rywalizacji w Atenach, poprawić wynik Polski sprzed roku. Kolejna edycja rozpocznie się bowiem 3 września, w piątek o 18.00, kiedy to na cs.de zostanie podany temat konkursu i opublikowany pack zawierający świeżutkie modele i tekstury, z których możecie skorzystać. Pełne info dostępne tutaj
Nagroda - poza prestiżem i sławą - to publikacja na temat mapy w (niemieckim, a jak ) miesięczniku PC Action. Mapę trzeba przysłać do 5 września o 22.00. Czy i tym razem konkurs odniesie sukces jak przed rokiem? Czy Polacy zawładną umysłami jurorów? Przekonamy się już za parę dni.

 
Powered by LDU 604 Czas generowania strony: 0.004 sek
SQL : 0.001 sek - zapytań: 18 - średnio: 8.0E-5 sek
Top