Online: 2 użytkownik(ów), 82 gość(ie)
  Nie jesteś zalogowany     UŻYTKOWNICY     PROFIL     OPD     PRYWATNE WIADOMOŚCI     LOGUJ    
Newsy
Nagłówki
Archiwum
Grupa Steam
Shoutbox Wywiady
Tutoriale
Forum / regulamin
Szukaj
Linki
Serwery Mapy
Programy
Zasoby
VERC Collective

source SDK

Strona dla początkujących mapperów zawierająca kurs i porady dotyczące tworzenia map do Counter Strike'a

grinder74.com - Polska Baza Map i Modów SP dla HL1 & HL2

AHA - Andrzej Hrycyk - Polskie mapy do Counter Strike

D.I.P.R.I.P.

 Wejdz na strone The BORG Collective

MAPOSFERA.ORG

NATURAL-SELECTION.PL

CSNation.pl

kzpl.kampno.pl

Bannerek serwisu beta

Archiwum Archiwum / Główna
Bikini Hangout - ciąg dalszy...
2004-08-13 17:10 by
Orkan - Comments : (4) #76
 
Dawno, dawno temu, był sobie...
Tak zaczyna się większość bajek, ale niestety, nie tym razem! Dlaczego? A dla tego, że będzie tu mowa o niefortunnym konkursie mapperskim, który odbył się pod koniec 2002 roku.
Swoj udział zgłosiło wtedy wielu dobrych mapperów z 3D_Mike'm na czele, a nagrodą dla najlepszego miał być super-komputer za $2000!
Datę rozstrzygnięcia konkursu przesuwano kilkakrotnie, aż w końcu ustalono ją ostatecznie na 14 kwietnia 2003r. Zwycięzcę miało wyłonić głosowanie przeprowadzone na forum serwisu CS Central (dzisiejszy CS BANANA), którego termin ustalono na 6 czerwca 2003r. I ...
... po tym głosowaniu nastąpiła dłuuuuga cisza. Z niewiadomych przyczyn, główny sponsor nie wywiązał się ze swoich obietnic.
Największą popularnością wśród głosujących cieszyły się dwie mapy: cs_bikini (3D_Mike) oraz cs_costabrava (Dr.Dk)
Niedawno na łamach forum serwisu CS BANANA ukazał się list, od tajemniczych osób z Bikini Hangout, kryjących się się pod nickami: Deuce i Dustin, skierowany do 3D_Mike'a. Całość możecie przeczytać tutaj. Postanowiłem jednak przetłumaczyć dla was jego fragment:
Cytat:
Zdajemy sobie sprawę z sytuacji jaka zaistniała w związku z konkursem, który odbył się przy udziale naszej grupy i serwisu CSC. Od kiedy zajeliśmy się tą sprawą, czujemy, że to Ty jesteś prawdziwym zwycięzcą tego konkursu.

CSBikini jest najczęściej pobieraną mapą ze wszystkich, jakie zostały zgłoszone do konkursu, co tym bardziej utwierdza nas w przekonaniu o twoim zwycięstwie.

Zamierzamy spytać naszego sponsora PHXX, aby zafundował Ci na 1 rok, serwer Counter-Strike, na którym grane będą tylko twoje mapy.

Jeżeli nie dostaniemy od Ciebie żadnej odpowiedzi, wtedy skierujemy tą ofertę do następnego uczestnika tego konkursu, itd... aż nagroda zostanie odebrana

 
Powered by LDU 604 Czas generowania strony: 0.004 sek
SQL : 0.002 sek - zapytań: 18 - średnio: 0.00011 sek
Top