Online: 2 użytkownik(ów), 82 gość(ie)
  Nie jesteś zalogowany     UŻYTKOWNICY     PROFIL     OPD     PRYWATNE WIADOMOŚCI     LOGUJ    
Newsy
Nagłówki
Archiwum
Grupa Steam
Shoutbox Wywiady
Tutoriale
Forum / regulamin
Szukaj
Linki
Serwery Mapy
Programy
Zasoby
VERC Collective

source SDK

Strona dla początkujących mapperów zawierająca kurs i porady dotyczące tworzenia map do Counter Strike'a

grinder74.com - Polska Baza Map i Modów SP dla HL1 & HL2

AHA - Andrzej Hrycyk - Polskie mapy do Counter Strike

D.I.P.R.I.P.

 Wejdz na strone The BORG Collective

MAPOSFERA.ORG

NATURAL-SELECTION.PL

CSNation.pl

kzpl.kampno.pl

Bannerek serwisu beta

Archiwum Archiwum / Główna
BORG działa
2005-01-31 10:54 by
mara - Comments : (23) #121
 
Jakiś czas temu można było przeczytać na naszym forum o starcie specjalnego serwisu FTP z niestandarowymi mapami, wszystko za sprawą Serwisu Map Niestandardowych Przymierza BORG, które dziś właśnie ogłosiło oficjalnie start serwisu. A co o samym wydarzeniu mówi Karbulot, Szef Klanów Zaprzyjaźnionych:

Cytat:

Niestety, ale coraz ciężej jest znaleźć serwis ze zbiorami map. Wiele takich stron zostało zlikwidowanych, na innych zaś ściąganie map zostaje coraz bardziej utrudnione. W celu downloadu musimy przekopywać się przez kolejne podstrony i popupy nafaszerowane reklamami, często zaś docieramy do miejsca, gdzie musimy grzecznie czekać w kolejce na swój czas do zasysania. Coraz częściej także trafiamy na konieczność rejestracji w danym serwisie. Przychodzimy po mapę a kończy się później zalewaniem naszych skrzynek pocztowych spamem. Nie muszę także przypominać, że dla wielu Polaków ściąganie map z zagranicznych serwisów jest koszmarem transferowym.

Dlatego postanowiliśmy wypełnić lukę i sami stworzyć taki serwis z mapami. Serwis usytuowany w Polsce, gdzie zarówno znalezienie mapy jak i je ściągnięcie jest szybkie, proste i bezbolesne. Bez zbędnych reklam, bez kolejkowania i bez wyskakujących popupów. Wchodzisz, klikasz i ściągasz. Żadnych wymuszanych rejestracji. Jedynym utrudnieniem jest ograniczanie ilości downloadów, jest to bowiem serwis dla potrzebujących a nie cwaniaków robiących sobie z naszego FTP przekierowań lub ściągających mapy na gigabajty.

Na dzień dzisiejszy dysponujemy bazą prawie 5000 map (kolejne w drodze), posegregowanych tematycznie. Każdą mapę można skomentować, ocenić a czasem nawet przeczytać obszerną recenzję. Dysponujemy wyszukiwarkami, zatem znalezienie interesującej was mapy nie powinno nastręczać trudności. Mapy można także segregować w dowolny sposób, myślę zatem że serwis posiada wszystko co jest konieczne lub przydatne. Naturalnie map będzie stale przybywało, będzie także możliwość uploadu map na nasz serwis. Mamy nadzieję, że znajdą się chętni do wzbogacania zasobów, w końcu w interesie każdego polskiego gracza w CS-a jest jak największa baza map na rodzimym serwerze. W chwili obecnej projekt jest rozwijany i udoskonalany. Gdzieniegdzie mogą trafić się drobne niedociągnięcia i braki, jednak będziermny starali się na bieżąco je likwidować.

Chciałem gorąco podziękować koledze Miderowi za stworzenie bazy danych oraz serwisowi ASTER z udostępnienie serwera do FTP.

--
Pozdrawiam
Szef Klanów Zaprzyjaźnionych
Karbulot (Chief O'Brien)


Ja tylko dodam, że to nie pierwsza, i zapewne nie ostatnia, akcja Przymierza BORG z tytułu "propagujemy mapy niestandardowe" za co dziękuję w imieniu sceny mapperksiej jak i amatorów "innych standardów" .
 
Powered by LDU 604 Czas generowania strony: 0.004 sek
SQL : 0.001 sek - zapytań: 18 - średnio: 7.0E-5 sek
Top